سوال همسری...

 

همسری در حال بازی کردن فوتبال...!

۲۰۱۴۰۵۰۷_۲۳۲۵۰۳.jpg

...

و من در حال نت گردی و وب گردی و آپ کردن...!

۲۰۱۴۰۵۰۷_۲۳۲۶۳۷.jpg

(( چه زندگیــه پر از عشق و محبــتی داریم ما !!! ))

...

در سکوت بین ما, که فقط صدایه بازیه همسر و صدایه تایپ کردن صفحه کلید لپ تاپ میومد!!!

.. یــیــهو همسر میپرسه که فکر میکنی وقتی بچه هامون بیان, من و تو مثل الان میتونیم اینجوری باشیم؟!!؟ (من بازی کنم و تو تویه نت باشی؟)

تعجب

و من هم گفتم: مطمئن باش که نــمیشه!!!

اون موقع, مثل الان من در حال خوابوندنشون هستم!!! ولی تو رو نمیدونم!

همسره خوشحال من هم یـیـهو میگه, خوب معلومه دیگه, مثل الان من بازی میکنم!!!

(( دیگه بهم ثابت شد که زندگیــه پر از عشق و محبــت داریـــم  !!! ))

/ 5 نظر / 10 بازدید
خانم رنگی رنگی

از الان برات نگرانم.من این روزا رو گذروندم خدا نکنه بچه هات بد قلق باشن وگرنه دیگه دیگه... تا میتونی تو این دوران آروم باش و استرس و نگرانی به خودت راه نده .وقتایی هم که بیکاری برنامه ریزی کاراتو بکن انشاالله نی نی ها اومدن دست و پاتو گم نکنی.

asaljoon

وااااااااااااای عزیزم او.ن موقع دیگه وقت سر خاروندنم نداری دیگه

مهدي ( هامون )

به همسرتون بگيد به همين خيال باش . دو قلو ان ها مثل اينكه ، همين كه باي نگهداري از بچه ها مرخصي نگيره بايد خدا و شكر كنه [نیشخند]

فائزه ( خواهری )

به نظرم ما خودمون هم مقصریم . مثل مامان و بابا شدیم و ادم باید از همسرش بخواد که همراهش باشه . آخه اینا که عقلشون قد نمی ده که . بعدشم مطمئن باش وقتی گوگولی و فسقلی بیان دیگه نمی تونه فوتبال بازی کنه . وقتی ازش بخوای که کمکت کنه . حتما کمکت می کنه اگه کمک نکرد از تکنیک لنگ دمپایی و ملاقه استفاده کن که این اواحر توسط جامعه روانشناسی به شدت پیشنهاد شده ... آیکون زیون درازی با عصبانیت به همسر خواهر :خخخخ مثلا اگه قبل بازی بهش بگی بیا بریم گردیش ، نمیاد ؟ به نظرم میاد . اینطوری هم نیست که معتاد بازی باشه :)

فائزه ( خواهری )

یه ایده دیگه هم دارم این که وقتی گوگوبلی و فسقلی به دنیا بیان و بزرگت بشن . مثلا دوساله . اون موقع هر کدومشون یه دسته رو برمیدارن و بعدش با باباشون سر دسته ها دعوا می کنند و آخ چی حالی میده باباشون کم بیاره :خخخ